Wykonuję projekty graficzne, następnie to oprogramowuję. Każdą stronę i każdy sklep internetowy wykonuję w technologii RWD, co oznacza, że strona dopasowuje się do ekranu na urządzeniu. Takie strony są lepiej pozycjonowane przez wyszukiwarki internetowe. Dużą wagę przywiązuję do jakości i staranności wykonania oraz bezpieczeństwa, dlatego każda strona jest odpowiednio zabezpieczona.

Programowanie to moja pierwsza pasja, natomiast projektowanie graficzne to moja druga pasja. Uważam, że każdy chce oglądać ładne rzeczy. Połączenie projektowania graficznego z programowaniem tworzy piękne i zadziwiające efekty.

Projektuję logotypy, ulotki reklamowe, layouty (docelowy wygląd) stron www, sklepów internetowych, plakaty. Programuję strony, sklepy – „to co widać” i tego co nie widać, a co również jest bardzo ważne – to wszystko co ma się „zadziać”, aby zapisało się na przykład do bazy danych.

„Piszę” też aplikacje natywne na urządzenia mobilne (tj. korzystające z wbudowanych funkcji danego systemu operacyjnego urządzenia) na systemy operacyjne: IOS, Android i WindowsPhone.